برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری همایش نسلی نو در پرتو فناوری های نوین
1394-08-11
برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری همایش نسلی نو در پرتو فناوری های نوین

جلسه شورای سیاستگذاری "همایش نسلی نو در پرتو فناوری های نوین" با حضور نمایندگانی از سازمان نظام رواشناسی، آموزش و پرورش کل کشور و استان تهران، اساتید دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران  در سالن شیخ بهایی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر محمدتقی احمدیان دبیر "همایش نسلی سالم در پرتو فن آوریهای نوین"، آگاهی مخاطبان از سرعت حرکت فناوری اطلاعات و به روز کردن خانواده ها در این زمینه را از جمله اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد و اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم به صورت تخصصی در این حوزه  دانش روز و مهارت های زندگی را به جامعه و بخصوص نسل نوین انتقال دهیم.

وی افزود: فناوری های نوین هرچند می تواند موجب آگاهی و دانایی افراد شود، اما اگر به صورت آگاهانه از آنها استفاده نشود ممکن است موجب هر نوع مشکلی در زندگی افراد به خصوص نسل جدید شود.

بنابراین گزارش؛ اعضای شورای سیاستگذاری در این جلسه به چگونگی برقراری ارتباط موثر با نسل آینده، آگاهی از فواید و معایب فناوری های جدید و مدیریت آن‌ها،استفاده بهینه از فناوری های جدید در راستای شکوفایی استعداد کودکان و نوجوانان و مسائل مربوط به سیاستگذاری های کلان کشور در این خصوص پرداختند.

گفتنی است دکتر نوید ادهم، دکتر افروز، دکتر ابوطالبی، دکتر حمیدی، دکتر پورحسین، دکتر پازکی، دکتر اسماعیل تبار، دکتر تقدیسی، دکتر پورنیک، دکتر قجاوند و همچنین دکتر فرزاد تعویذی در این جلسه حضور داشتند.